Así de feliz y hermosa se ve Ivanka Danisova, la chica que nació sin la mitad del rostro

Quizás hayas oído sobre Ivanka Danisova, una abogada de 30 años, quien nació sin la mitad de sus rostro, a causa de un defecto congénito conocido como el “Síndrome de Goldenhar”.

Lo cual, ocasionó que los huesos del cráneo de la eslovaca no se desarrollaran por completo. Durante todo ese tiempo de vida a la mujer le tocó lidiar con miradas y comentarios de millones de personas.

Sin embargo, hace poco se sometió a una complicada cirugía reconstructiva. Y más que feliz, la chica compartió el resultado final a través de su cuenta en Instagram.

I hope you always find a reason to smile 🤗😊😊😊share your smile with the world for craniofacial children 🌈🌈 Because of your smile , you make life more Beautiful 🍀🍀💝💝 PS: pre všetkých ktorí na mna myslia : každý deň statočne bojujem , aby som mohla tento rok definitívne vyhrať kraniofacialny boj a uzatvoriť tuto narocnu kapitolu kraniofacialneho života , boj s leukemiou a môj veľký kardiologicky boj 🙏🙏🙏 každý jeden deň je výzvou pre mna , aby som mohla svoj veľký sen zmeniť na skutočnosť 🙏🙏🍀 Mám za sebou dlhu cestu veľmi náročného boja , avšak tento boj sa už kráti ale ešte treba trosku vydržať …….Úsmev a mat pozitívnu energiu je to najdôležitejšie a to mne nechýba našťastie 😉 preto Vám všetkým z celého ❤️ prajem , aby ste pri každej vyzve ktorá Vás čaká mysleli vždy pozitívne pretože to je najdôležitejšie ❤️❤️❤️ posielam všetkým pusu a objatie 😊🤗😊 #smile smile #craniofacial #hope #myfight #leukemia #arrhythmia #goldenharsyndrome #rainbowforivanka #braces

A post shared by Ivanka Danišová (@ikinka7) on

Te puede interesar: ¡Igual de bellas! 9 Mujeres que demuestran cómo el maquillaje puede hacerlas parecer otras

La operación duró 13 horas, y fue realizada por el doctor Russell Reid junto a varios colegas. Ellos, fueron quienes le agregaron huesos craneofaciales por primera vez a la vida de la abogada.

Foto: Daily Mail

Una de las cosas que más llamó la atención de la chica fue el emotivo mensaje que dejó en su red social antes de someterse a la intervención.

“Cuando me diagnosticaron, no me dieron ninguna esperanza de vida. Ni siquiera se suponía que debía sobrevivir y acá estoy. Soy la persona más feliz del mundo porque la cirugía fue exitosa. Es algo indescriptible ya que es el sentimiento más hermoso del mundo y espero vivir como una persona saludable ahora”.

❤️❤️Po 60 hodinách od náročnej kraniofacialnej operácie opäť začínam pomaličky vnímat svet okolo seba 🤗🤗 I napriek závažnej kardiológickej komplikacii ktorá zamiesala karty – zvládame to s Mimi úspešne . Teraz zvládnuť pooperačné bolesti a znova budem ten smejo ako vždy 😉😉😉 Ako pamiatku na tuto narocnu operáciu mi bude robiť spoločnosť najbližších 6 mesiacov veľmi veľká kraniofacialna rana na hlave , ktorá sa musí excelentne zahojiť …….nie je dôležité riešiť ako veľká rana je to ale dôležité je to 🙏🙏, že som tuto operáciu prežila 🙂🙂🤗 a už teraz má čaká náročná rekonvalescencia ☝️☝️ pevne verím , že to zvladnem 👏👏👏👏 tak hor sa do toho#rainbowforivanka #goldenharsyndrome #after#craniofacialsurgery #difficultsurgery #60 hours#aftersurgery #cardiacmonitoring #complications #atb #now #difficult #reconvalecence #happyday#chicago

A post shared by Ivanka Danišová (@ikinka7) on

Te puede interesar: Kyleigh Potts: La mujer transgénero que se operó “casi todo” para lograr parecerse a Kylie Jenner

Sumado a ello, la chica comenzó una campaña llamadaRainbow for Ivanka” para que otros pacientes con su Síndrome no se sientan solos y publiquen libremente fotos de sus sus casos.

Toto je jedno z mojich hesiel 💋💋💋💋Nikdy neprehrávam…. 👏🙏pretože vždy ma človek na vyber bud víťazi alebo sa učí počas svojich životných lekcii ako zvládnuť každú ďalšiu neľahkú situáciu ……….napriek všetkému je vždy pre mna najdôležitejšie si držať ten správny uhol pohľadu na celu situáciu , pretože nikto za nás neprijme dôležité rozhodnutie , ktoré nás čaká …..vždy to budeme len my ktorí prijmeme dôležité rozhodnutie bezohľadu na to či stojí pri nás niekto alebo nie ……☝️ December je tak prelomový pre mna , že ja len verím že vo všetkých smeroch urobím to najlepsie rozhodnutie aké je možné v danej situácii …….život nikdy nie je jednoduchý ale nikdy sa netreba vzdávať …..napriek všetkému vždy si vážme že mame šancu vidieť každý další jeden východ slnka – pretože každý deň je niečim výnimočný ❤️❤️❤️#difficult #decision #craniofacial #slovakgirl #goldenharsyndrome #rainbowforivanka #hope#leukemia #arrhythmia #braces

A post shared by Ivanka Danišová (@ikinka7) on

¡Qué bella!

Con información de La República


Síguenos en Facebook


Recibe las mejores historias en tu bandeja de entrada

Inicia sesión con

O

No te preocupes, no hacemos spam

LO MÁS VISTO
LO ÚLTIMO
Recomendado